Size bir telefon kadar yakınız
0554 532 46 57
Dil Seçin
tr

Kompakt Laminat Wc Kabinleri Bakım Onarım ve Tamir Servisi

29.01.2021
219 görüntülenme
Kompakt Laminat Wc Kabinleri Bakım Onarım ve Tamir Servisi

Kabinari Servis, Bakım, Onarım ve Tamir hizmetleriyle satış sonrası kompak wc kabinlerinizin modernizasyonunu, güvenliğini ve değerini korumasına yardımcı oluyor.

Kabinari , üretiminde olduğu kadar tamir, onarım ve bakım hizmetlerine de önem verir, Son derece profesyonel servis teknisyenlerimiz , kompakt paneller ile üretilmiş olan wc kabinlerinizin ilk günkü kullanımına yeniden dönmesi ile güvenli ve konforlu bir hizmet sunmanızın yanında , sökülüp takılabilme özelliği ile de başka yerde kullanmanız açısından da size yardımcı olur. Kabinari yetkili satıcı ve servislerinde kompakt laminat  wc kabinlerini uzun yıllardır tamir ve bakımını yapan uzman kişilerce verilen profesyonel hizmeti ve kaliteli orijinal yedek parçalar sayesinde, ödediğiniz ücretin karşılığını fazlasıyla alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kompakt laminat wc kabin sistemleri kullanıyor ve kabinlerinizle alakalı servis ve bakım çalışmasına ihtiyaç duyuyorsanız  hemen bizi arayarak servis randevusu alabilirsiniz.

Wc kabinlerinizin tüm bakım onarım ve tamiratları yerinde teknik servis elemanlarımızca yapılıyor. Elemanlar montaj yerine tam donanımlı özel araçlarımızla geliyorlar. Dolayısıyla sorununuz aynı gün içerisinde çözümleniyor. 20 yıl öncesine kadar kullanılmış tüm aksesuar modelleri için yedek parçalarımız mevcuttur.

Periyodik Kompak Laminat WC Kabin Bakım

Periyodik bakım küçük sorunların büyüyerek, yüksek maliyetli sorunlara dönüşmesinin önüne geçer. Kompak Laminat malzeme ile üretilmiş olan kabin sistemlerinin fiyatları 1. sınıf yapı malzemesi kullanılarak yapılmış olması nedeniyle yapım maliyetleri oldukça yüksektir. Periyodik wc kabin bakımları hem cebinizi hem de yapınızı korumanıza yardımcı olur. Kabinari olarak sunduğumuz üstün kaliteli bakım ve hizmet sonrası garanti kapsamındaki haklarınız yanı sıra müşterilerinize sunmuş olduğunuz hizmetinde kalitesi ilk günkü şıklığını korur.

Kompakt laminat kabin sistemleri, Periyodik Bakım Kapsam ve Süreleri

Kompakt laminat ürünlerle yapılmış wc , duş, soyunma kabinlerinizin ilk günkü şıklığını korumak tam performanslı olarak çalışmasını sağlamak ve yüksek tamir masraflarını önlemek için, kabinlerinizin doğru çalışmadığını anladığınız andan itibaren en kısa sürede bizimle irtibat geçmenizi öneririz. Kompakt laminat Kapılar normal den hızlı ya da daha sert kapanıyorsa, kapı kapanırken menteşelerde kasılma oluyorsa, ayaklar yerinden çıkmış ya da deforme olmuş sa, ürünlerin yüzeyleri asit ve kimyasallardan korezyona maruz kalmışsa , bakım zamanı gelmiş demektir. Size çok fazla masraf açmadan yapacağınız küçük dokunuşlar inanın büyük kazançlar olarak size geri dönecektir.

 • 0-10 adet kompak kapısı olan kabinler için kapı başına 185 tl/ad + KDV
  10-20adet kompak kapısı olan kabinler için kapı başına  150 tl/ad+ KDV
  20 ve üzeri kampak kapısı olan kabinler için servisimizden özel fiyat almanızı öneririz.
 • Wc kabin onarım bakım ve tamirat için ; Tavsiye edilen işçilik ücretleri kapı başına 150 tl + KDV dir.
  Fiyatlar Ankara için geçerlidir
  .
 • Şehir dışı servisimiz mevcuttur.
 • Şehir dışı için fiyat alabilirsiniz.
  Tüm aksesuarlar garantimiz kapsamındadır.