Size bir telefon kadar yakınız
0554 532 46 57
Dil Seçin
tr

Petrol Ofisi Wc Kabin Fiyatları

Anasayfa » Petrol Ofisi Wc Kabin Fiyatları

Petrol Ofisi Wc Kabin Fiyatları

Petrol ofisi wc kabinlerinde kullanılacak olan kompak laminat kabin sistemleri , petrol ofisi a.ş. mimari grubu tarafından özel olarak hazırlanmış şartnameler doğrultusunda belirlenir. bu bağlamda fiyatların belirlenebilmesi için taslak projenin hazırlanması gerekmektedir. Eğer mevcut bir taslak proje var sa bunun üzerinden çok hızlı bir şekilde fiyat çalışması yapılarak müşteriye iletilir.

Projesi Mevcut Wc Kabin Fiyatları Nasıl Belirlenir ?

 1. Taslak projesi oluşturulmuş Wc kabinlerinin  Fiyat belirleme süreci şu şekilde işler
 2. Kullanılacak kompak laminatların toplam metrekareleri tarafımızca hesap edilir.
 3. İşin toplam büyüklüğü ve çıkan toplam merrekare hesabına göre 1m2 birim fiyatı üzerinden toplam fiyat hesap edilir.
 4. Teklif formu kaşeli ve imzalı olarak mevcut projesi ekinde Müşterimizin onayına sunulur.
 5. Teklif formunda tüm detaylar müşteriyle özel olarak paylaşılır.
 6. Karşılıklı olarak onaylanmış teklif formu sözleşme yerine geçer

Wc Kabinleri Fiyat Almak İçin Gereken işlemler

Bu aşamada Müşterilerimizin hiç bir şey yapmasına gerek kalmıyor. Bize projenin taslak halini göndermeleri yeterli oluyor.
Biz kendisinden projenin nerde ve ne zaman teslim edileceğinin bilgilerini aldıkdan sonra en hızlı şekilde fiyat ve ödeme şeklini belirleyen teklif formumuzu kendilerine iletiyoruz.
 

Petrol Ofisi 2021 Kompakt Kabin Wc Teknik Şartnamesi

Petrol Ofisi akaryakıt istasyonları 2020 Wc giriş Kapıları ile Wc iş dizaynlarını belirledi. Po larda wc değişimleri başladı. Bu kapsamda firma olarak temiz tuvalet kampanyasına verdiğimiz destek neticesinde Wc giriş kapıları , wc kompak laminat kabinleri, lavabo altı kompak kapamaları ile ayna çerçevesi imalatlarını standart olarak üretimine başladık.

Yeni nesil Petrol ofisi wc lerinde kullanılacak Alüminyum kapı kasası ve laminat kanatlar petrol ofisi şartnamelerine göre özel olarak üretilmektedir. Alüminyum kasalar için özel olarak hazırlanmış elektrostatik boyamız sayesinde kapı yüzeyi ile kasa arasındaki yüzey kalitesini yakalamış bulunmaktayız. Ayrıca kapılarda kullanılan paslanmaz ürülerin tamamı 304 kalite paslanmaz dan oluşmaktadır.

Wc kabinleri içinde özel antrasit kompak laminatımız mevcututur. Tüm kullandığımız ürünler petrol ofisi teknik şartnamesinde belirtilen özelliklere göre özenle seçilmiştir. Petrol Ofisi wc giriş kapıları , Market giriş kapısı ve wc kompak kabinleri özenle yapılarak akaryakıt sahiplerimize teslim edilmektedir.

En uygun fiyatlarla hazırlamış olduğumuz 2020 model, petrol ofisi Market giriş kapısı, bay wc giriş kapısı, bayan wc giriş kapısı ile bay ve bayan wc kabinleri akaryakıt istasyonu sahibi değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.Petrol ofisi müşteri tuvaletleri için ihtiyacınız olan Market giriş kapısı, bay wc giriş kapısı bayan wc giriş kapısı ile kompak laminat wc kabinleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Kompak laminat wc bölmeleri konusunda petrol ofisi satndartları uygulanmaktadır.

Yeni nesil kapı sistemlerinde, serinin tamamlayıcısı Sistem Kabin alüminyum kasalı kapılar; ince ve minimalist tasarımıyla ofis ve yaşam alanlarında, standart, alışıla gelmiş geniş pervazlı kasalara yenilikçi bir çözüm olarak geliştirilmiştir.

Alüminyum Kasalı Laminat Giriş Kapılarına Ait özellikler

 • Özel elektrostatik boyalı, alüminyum kapı kasası
 • Paslanmaz tekmelik,
 • Paslanmaz kapı kolu, 
 • Paslanmaz itiniz/çekiniz yazıları,
 • Paslanmaz cam çerçevesi,
 • Özel kapı hidroliği,
 • Özel kesim pleksi kapı yönlendirme levhaları,
 • Özel tasarım antrasit gri renkli laminat kapı kanadı,
 • Barelli kilit geniş tip,
 • Kapı stopu yere monte paslanmaz özellikli,
 • Tüm paslanmazlar 304 kalite gerçek paslanmaz,