Size bir telefon kadar yakınız
0554 532 46 57
Dil Seçin
tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Şirketimiz 2000 yılında kurulmuş olup limited bir şirketdir. 2011 yılında firmamıza Kabinari markasını alarak bu alanda farklılaşan ilk firmalardan olduk. Gerçekleştirdiğimiz yurt içi ve yurt dışı yüzlerce projeden anlımızın akıyla çıktık. Bu süreçte üstlendiğimiz hiç bir işimizi yarım bırakmadık, hiç bir müştermizle helalleşmeden ayrılmadık. Kendimizi sürekli yeniliklere açık tuttuk ve sürekli gelişmeye çalıştık. Elde ettiğimiz birikimlerimizi işimizi geliştirmeye ve büyümeye ayırdık. Şükür, geldiğimiz nokta da işini bilen ve en iyi şekilde yapmaya çalışan bir firma olduk.

Yaklaşık 21 yıldır Kompakt Laminat ürünleri imalatı yapmaktayız.

Kompakt laminat bir yapı malzemesi olduğundan kullanım amacı da sınırsız diyebiliriz. Kompakt laminat kullanım yerlerine göre farklılıklar göstermektedir. Ürün uzun yıllardır kullanılmasına rağmen ürün hakkında bilgi sahibi olan oldukca az insan bulunmaktadır. İnanın insanlar bu ürünü o kadar çok değişik amaçla kullanıyor ki biz bile bazen şaşırıyoruz.

Kompakt laminat iki temel üründen oluşmaktadır. Birincisi dış cephe kompakt laminat , İkincisi ise iç cephe kompakt laminat. Müşteriler veya kullanıcılar ürün tercihi yaparken ilk olarak hangi ürünü aradıklarına karar vermeliler. Burada en önemli kriter kompakt laminatın iç cephe de veya dış cephede kullanılacak olması. Eğer iç cephede kullanacaksanız şimdide buradan ne amaçla kullanacağınızı tercih etmeniz lazım. En yaygın kullanım alanı 12 mm kalınlığında olan kompakt laminatların wc ve duş kabinleri olarak kullanılması olarak karşımıza çıkmaktadır. Fakat Siz labaratuvar tezgahı olarak da kompakt laminat kullanabilirsiniz ve ya masa tablası yapmak içinde kullanabilirsiniz.

Kompakt Laminat Wc Kabin İmalat ve Montajı Nasıl Yapılır

Kabinari’yi Müşterilerimiz Neden Tercih Ediyor

  • Satış temsilcilerimize her zaman ulaşabiliyor olmak,
  • Doğru ve hızlı teklif süreci,
  • Zamanında teslimat,
  • Geniş ürün portföyü,
  • Ödeme kolaylığı,

Farklı Düşün