Size bir telefon kadar yakınız
0554 532 46 57
Dil Seçin
tr

Kompakt Laminat Hilton Tezgah Fiyatları

Anasayfa » Kompakt Laminat Hilton Tezgah Fiyatları

Kompakt Laminat Hilton Tezgah Ölçülendirme ve Fiyat

Kompakt laminat tezgahlar müşteri talebine istinaden standart dışı ölçülerde de üretilebilmektedir. Tezgah dikmesi, tezgah yan kapaması ve paravan tasarımları/ölçüleri de müşteri ihtiyacına veya talebine istinaden değiştirilebilmektedir. Kompakt laminat tezgahlarda tezgah altı veya tezgah üstü, seramik veya metal tüm lavabo seçenekleri kullanılabilmektedir.

Ayna Çerçevesi

Ayna çerçevesi kompakt laminat tezgah ile birlikte kullanabileceğiniz opsiyonel bir üründür. Müşterilerimizin talebine istinaden sunulmaktadır.

Tezgah Yan Kapama

Tezgahın iki yanının duvar olması durumunda tezgah yan kapamasına ihtiyaç yoktur. Aksi durumda duvar olmayan tarafta veya taraflarda yan kapama kullanılmalıdır. Tezgah yan kapaması aynı zamanda taşıyıcı görevi de görmektedir.

Tezgah Dikmesi

Kompakt laminat tezgahlar metal konstrüksiyon veya ahşap dolap üzerine monte edilebilmektedir. Tezgahların duvara monte edilmesi durumunda mesnetler arası açıklıklar, kullanılan lavabo sayısı ve ağırlığına da bağlı olarak en fazla 180-210 cm olacak şekilde ihtiyaç olan yerlerde tezgah dikmesi kullanılmalıdır.

Kompakt Laminat Hilton Tezgah

Paravan

Tezgahların duvar olmayan taraflarında müşteri talebine istinaden tezgah yan kapaması yerine paravan kullanılabilmektedir. Bu talep genel olarak tezgah yanında pisuarların olması durumunda ortaya çıkmaktadır. Bu ürün müşterilerimizin talebine istinaden sunulmaktadır.