Size bir telefon kadar yakınız
0554 532 46 57
Dil Seçin
tr

Dikkat ! Önemle Duyurulur !

03.07.2019
268 görüntülenme
Dikkat ! Önemle Duyurulur !

HPL Compact Laminat Paneller, Uzun yıllardır en sorunsuz ve en uzun ömürlü malzeme olarak siz tüketicilerimizin kullanımına sunulmaktadır.

Cubicle WC bölme uygulamaları başta olmak üzere , ıslak ve nemli mekanlarda üstün teknik özellikleri ve dayanımıyla birçok uygulama alanında tercih edilen HPL Compact laminat paneller, bu özellikleri sayesinde tüketicileri uzun yıllar sorunsuz kullanım imkanı vermektedir.

Son zamanlarda sadece görselliği ile HPL compacta benzeyen renklendirilmiş MDF veya CDF paneller, bir takım kelime oyunları ile tüketicilerimizi yanıltıcı veya aldatıcı bir şekilde muadil bir ürün statüsünde piyasaya sunulmaya çalışılmaktadır.

Suya ve neme karşı hiçbir dayanım özelliği bulunmayan bu ürünler, sadece görsel benzerliği ve bazı uygulamacıların kullandığı yanıltıcı ve aldatıcı isimlendirme ile siz tüketicilerimizin yanılmasına sebep olabilmektedir.

HPL compact laminat panellere muadil gibi gösterilen ve uygulandıktan kısa sürede sorunlar oluşturmaya başlayan bu ürünler aynı zamanda siz tüketicilere HPL compact laminat olarak da sunabilmektedir. Firmamız her zaman ilgili malzemeleri test ederek siz değerli tüketicilerimizi aydınlatmaya ve bilgilendirmeye hazırdır.

Değerli mimari ofislere, proje sahiplerine, kamu kurum ve kuruluşlarına ve değerli inşaat firmalarımızın ilgili birimlerine önemle duyurulur.